Завеса за туширање, Завеси За Туширање За Среќен Ден На Таткото За Бања, Завеси За Бања, Подароци За Денот На Таткото, Водоотпорна Завеса За Туширање Со Ткаенина За Б
Неодамнешно

Завеса за туширање, Завеси За Туширање За Среќен Ден На Таткото За Бања, Завеси За Бања, Подароци За Денот На Таткото, Водоотпорна

DEN 319.84

Достапно на барање

Бренд : FABOTDOur цел : "Нека секое семејство имаат висок квалитет, единствен оригинален дизајн производи за домаќинството"☘️ Материјал : Полиестер☘️ Достапни Големини ☁️ S - 36" x 72" ☁️ М - 60" x 72" ☁️ L - 72" x 72"☘️ Шема : Денот на Таткото☘️ Ткаенина Тип : Polyester A нежен допир на природни влакна, богата модели и се рачно изработени квалитетот на делукс текстил - тоа се детали кои ќе го направат вашиот дом оркестарот стојат надвор.☘● Карактеристики НА ЗАВЕСИТЕ ЗА Туширање НА ДЕНОТ НА Таткото НА ФАБОТД+ Лесна инсталација+ армирано горно заглавие и метални решетки отпорни на ' рѓа.● Доаѓа со 12 парчиња пластични куки бесплатно за лесна инсталација со минимален напор.️ ● Завеси За Туширање на денот на татковитеоваа завеса За Туширање На Денот На Таткото зема ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ДИГИТАЛНО печатење HD, без избледување, ви носи уникатно визуелно искуство, вашата бања секогаш изгледа убаво. Издржлив да трае долго време употреба. Ве придружува да поминете прекрасно време за капење.️ ● Совршена Завеса За Туширање За Декорацијабез разлика дали вашата бања е боемска, ретро, куќа на фарма итн., може да оди добро со неа. Исто така, може да се примени во завесата на вратата, завесата на прозорецот во бањата, завесата за преграда во просторијата, завесата во студентскиот дом, завесата за гардероба, завесата за автомобил за патување, завесата за кампер-комбе итн.☘● Завеса за туширање од ткаенина За лесна Нега # нашите завеси за туширање од ткаенина лесно се чистат и одржуваат, може да се мијат во машина во ладна вода или рачно. Брзо сушење. ● Мек М-60 " х72 "(150смх180см); Л - 72 " х72 " (180смх180см), поради рачно мерење, завесата за туширање во бањата можеби грешка од 2-3см, се надевам дека ќе разберам. ☘●Материјал€висококвалитетна полиестерска ткаенина. Помек, попријателски за кожата и потрајни. Оваа завеса за туширање може да се пере во машина и може да се пегла на ниска температура. Редовно бришете со мека крпа или сунѓер, со што ќе го продолжите работниот век. ☘●Практичност+висококвалитетна завеса за туширање од полиестерска ткаенина, Водоотпорна, Може Да Се Пере Во Машина, Без избледување, брзо сушење, Издржлива. ☘€Декоративни q Живописни бои можат да го направат вашето расположение удобно, да додадат убавина и виталност во вашата монотона бања. Вашите гости ќе бидат изненадени. Тоа ќе биде центри на бањата. ☘+Мулти Прилики●Темата за туширање на Денот На Таткото е совршена за секој што сака да додаде малку забава и каприц во тушот - користете дома, кондоминиум, хотел, студентски дом, теретана и насекаде на друго место.

Повеќе детали

Избор на купувачи