Хлома Болани Заштитна Касета Заклучување Лесен Отпорен На Корозија Алуминиумска Легура Прстен За Заклучување На Слободни Тркала За МТБ
Неодамнешно

Хлома Болани Заштитна Касета Заклучување Лесен Отпорен На Корозија Алуминиумска Легура Прстен За Заклучување На Слободни Тркала

DEN 2.67

Достапно на барање

Опис : Одвојливите и повеќекратните дизајни го прават попривлечен за луѓето. Тој е лесен за вашиот велосипед, така што со него може да добиете опуштено чувство за возење велосипед.Едноставниот дизајн на инсталација го прави лесен и удобен за употреба. Премиум материјал од легура на алуминиум го прави да има висока јачина и отпорност на корозија.Изработен од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум, тој е ултра лесен и издржлив.Дијаметарот на производот е 3,4 см, дебелината е 0.7cm.It погоден е за планински велосипеди.Име на ставка : Заклучување На Замаец За Велосипедматеријал : Алуминиумски Легури : Црна, Црвена, Сина, Виолетова Карактеристики : Висока Цврстина,Отпорна На Корозија, Детали За Одвојување : Дијаметар : 3,4 см/1,34" (Прибл.) Дебелина : 0,7 см/0,28" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 4 х Замаец Заклучувањата Што се Одвојуваат и дизајните за повеќекратна употреба го прават попривлечен за луѓето. Тој е лесен за вашиот велосипед, така што со него може да добиете опуштено чувство за возење велосипед. Едноставниот дизајн на инсталација го прави лесен и удобен за употреба. Премиум материјал од легура на алуминиум го прави да има висока јачина и отпорност на корозија. Изработен од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум, тој е ултра лесен и издржлив. Дијаметарот на производот е 3,4 см, дебелината е 0,7 см. Таа е погодна за планински велосипеди.

Повеќе детали

Избор на купувачи