Семејни Божиќни Орнаменти Украси - Карантин Преживеан Семејство Прилагодени Самостојни Имиња И Честитки Персонализирани Божиќни Подароци За Семејството Пријате?
Неодамнешно

Семејни Божиќни Орнаменти Украси - Карантин Преживеан Семејство Прилагодени Самостојни Имиња И Честитки Персонализирани Божиќни

DEN 0.67

Достапно на барање

Име На Производот : Приврзок За Новогодишна Елка. Количина : 1 парчиња. Боја : Како Што Покажуваат Сликите. Страна : 9*8СМ. Тежина : 60-75гр.Материјал : пвц. Вклучен Пакет : . 1 х Елка Приврзок. Забелешки : . 1.Конверзија : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл. 2.Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете. Можете да го додадете името со фино пенкало и да го оставите да се исуши по сликањето, и ќе остане недопрено. Овој вид украс ќе биде совршен украс На Божиќ, уникатниот украс во 2020 година. Опремен е со прстен од лента за закачување На Елката. Материјал : пвц, големина : 9 * 8см. 2020 година е незаборавна година. Нашите Божиќни подароци наскоро ќе станат незаборавни подароци за вашето семејство.

Повеќе детали

Избор на купувачи