Маѓепсници Облик Умира-Лаванда Трик
Неодамнешно

Маѓепсници Облик Умира-Лаванда Трик

DEN 2.33

Достапно на барање

Обликот може да се користи во повеќето водечки машини за сечење и практично може да го направи сето тоа! Исечете форми, создадете прекрасни врежани парчиња или матрица преку матрицата за дополнително влијание. Овој пакет од 4, 875х7 инчи содржи Етикета За Вода Од Лаванда : еден умира приближно 3х4, 2 инчи во големина. Увезени. Маѓепсници Облик Умира-Лаванда Трик.

Повеќе детали

Избор на купувачи