Машки Спортски Панталони Брзо суво Дишење Летни Тенки Фитнес Лабави Мрежести Панталони
Неодамнешно

Машки Спортски Панталони Брзо суво Дишење Летни Тенки Фитнес Лабави Мрежести Панталони

DEN 1.00

Достапно на барање

Детали : *Големина На Ознака : М-3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Големина Mlxl2xl3xlength(см)959697100102light(инч)37,4 37,8 38,2 39,4 40,2 Половината(см)6872768083вист(инч)26,8 28,3 29,9 31,5 32,7 Колк(см)96100104108112ип(Инч)37,8 39,4 40,9 42,5 44,1 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2 см* ткаенина за предмети : ледена свила* Боја на Предметот : како што покажуваат сликите* опис на предметот : машки спортски панталони брзо суво дишење летни тенки фитнес лабави мрежести панталони* содржина на пакетот : 1*панталони(не се вклучени додатоци како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Машки Спортски Панталони Брзо суво Дишење Летни Тенки Фитнес Лабави Мрежести Панталони.

Повеќе детали

Избор на купувачи