Длабоко Чудо Божиќни Орнаменти Гноми Осветлуваат Висечки Украси Сезонски Приврзок
Неодамнешно

Длабоко Чудо Божиќни Орнаменти Гноми Осветлуваат Висечки Украси Сезонски Приврзок

DEN 271.84

Достапно на барање

Спецификација : . Материјал : Полиестерски памук, пп памук. Димензии : Висина 16см/6.30", ширина 7см/2.76", дебелина 6см/2.36". Апликација : Елка, ѕид, камин, итн. Грам тежина : околу 30 грама. Батерија : вклучени се 3 батерии со копчиња. Боја : како што е прикажано. 6 Стилови За Избор : А/Б/Ц/Д/Е / Ф . Пакетот Вклучува : . 1 * Украс За Новогодишна Елка. Забелешки : . 1. 1 инч = 2,54 см. 2. Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред купување. 3. Бојата може да не се појави точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерските монитори.​. 1. БОЖИЌЕН ДЕКОР - Со радоста на празникот, Божиќ доаѓа, Божиќните чорапи не можат да бидат неопходни. Украсете Елка, кревет, скали, камин. Целата куќа нека биде полна со празнична атмосфера. Можете исто така да го дадете на секој што го сакате како уникатни подароци. 2. Секоја ГОЛЕМИНА - висина 16см/6.30", ширина 7см/2.76", дебелина 6см/2.36", декор со совршена големина за Новогодишна елка, донесете Ја Радоста На Божиќ во вашиот дом. Децата треба да ги сакаат. 3. ЕЛКА ВИСИ УКРАСИ - тие се добар додаток на елка. Тие не само што можат да ја украсат Елката, да ја зголемат празничната атмосфера, туку и да донесат среќа и среќа на семејството. 4. ПРАЗНИЧНИ ПОДАРОЦИ-тоа е добар избор за празнични подароци. Тие можат да бидат обесени на елка, на ѕидот, на огништето или на прозорецот. Тие можат да го направат вашиот дом повеќе празнична атмосфера, нека вашите пријатели уживаат во радоста на фестивалот. 5. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-рачниот допир е мек и удобен, бојата е богата и светла.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Време Е
Неодамнешно
Време Е
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: