Мали Урни За Спомен Мини Урни За Кремирање Човечка Пепел Коса За Миленичиња Меморијални Урни
Неодамнешно

Мали Урни За Спомен Мини Урни За Кремирање Човечка Пепел Коса За Миленичиња Меморијални Урни

DEN 319.84

Достапно на барање

Опис. Ова е мала урна за без разлика човечка пепел или коса од домашни миленици, изработена од врвен дрвен материјал, издржлива за долгорочна употреба. Лесен за употреба, дизајниран за паметење на најблиските кои починале, може да одржува добра меморија. Малата големина, погодна за земање, може да ви овозможи подобро да користите чувство. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : 6, 00Х6, 00Х5, 00см/2, 36Х2, 36Х1, 97ин. - Изработена од врвни дрвени материјали и добра изработка, оваа мала урна може да се користи долго време. - Практичните мали урни можат да држат човечки креми или пепел од мало милениче, да имаат добар споменик. - Мала големина, мала тежина, мини урните за човечка пепел се лесни за земање и погодни за чување, ви носат добро користејќи чувство. - Почитувајте го вашето сакано милениче со зачувување на нивната пепел во рачно изработена и елегантна урна за спомен. - Мазна површина, безбедна за вашите раце, малите урни за спомен од човечка пепел се многу преносливи. Изработена од врвни дрвени материјали и добра изработка, оваа мала урна може да се користи долго време. Практичните мали урни можат да држат човечки креми или пепел од мало милениче, да имаат добар споменик. Мала големина, мала тежина, мини урните за човечка пепел се лесни за земање и погодни за чување, ви носат добро користејќи чувство. Почитувајте го вашето сакано милениче со зачувување на нивната пепел во рачно изработена и елегантна урна за спомен. Мазна површина, безбедна за вашите раце, малите урни за спомен од човечка пепел се многу преносливи.

Повеќе детали

Избор на купувачи