Џорџ Изберете Риба Скала Планер Скала Отстранувач Цврсто Дрво Месинг Риба Скала Четка Комерцијални Домаќинство Дрво Рачка Месинг Риба Скала Планер
Неодамнешно

Џорџ Изберете Риба Скала Планер Скала Отстранувач Цврсто Дрво Месинг Риба Скала Четка Комерцијални Домаќинство Дрво Рачка Месинг

DEN 1.33

Достапно на барање

Изберете Риба Скала Планер Скала Отстранувач Цврсто Дрво Месинг Риба Скала Четка Комерцијални Домаќинство Дрво Рачка Месинг Риба Скала Планер Карактеристики : риба скала Стругалка : оваа алатка е специјално дизајнирана за скали од риба. Изработен од цврсто дрво и месинг, тој е издржлив и може ефикасно да ги изгребе лушпите од рибата.Цврсто дрво и месинг : рачката е изработена од цврсто дрво за удобно чувство и стабилно држење. Делот за скалирање е изработен од месинг материјал, кој има одлична и отпорност на абење, и може ефикасно скалите на рибата.Комерцијална домашна употреба : оваа стругалка од рибна скала е погодна за комерцијални кујни, како и за домашна употреба. Без разлика дали подготвувате состојки во ресторан, пазар на храна или дома, тоа е практична алатка.Ефикасно скалирање : е дизајниран да го направи скалирањето поефикасно. Неговиот дел за скалирање има голем број структури со фини заби, кои можат брзо да ги изгребат лушпите од рибата, заштедувајќи ви време и напор.Лесно за чистење : ова е лесно за чистење. Рачката од цврсто дрво е мазна и лесно може да се избрише. Делот за скалирање од месинг, исто така, може да се исплакне или избрише до преостанатите лушпи и нечистотија и да ја одржува хигиената.Изберете Риба Скала Планер Скала Отстранувач Цврсто Дрво Месинг Риба Скала Четка Комерцијални Домаќинство Дрво Рачка Месинг Риба Скала Планерматеријал : Орихалкумбој : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 120gpackage големина : 22x3x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Изработен е од висококвалитетен материјал, 100% сосема нов. Професионален дизајн, удобен, издржлив. Можете да го користите подолго, високи перформанси. Ова е добар подарок за вашите пријатели, семејство и classmates.It добар избор. Ако сакате повеќе детали за овој производ, можете да ја контактирате нашата услуга за клиенти, ние трпеливо ќе одговориме за вас.

Повеќе детали

Избор на купувачи