Фделинк Престилка Ракав Практична Кујна Работа Капа Работа Шапка Готвач Капа Кујна Материјали За Келнер Бела
Неодамнешно

Фделинк Престилка Ракав Практична Кујна Работа Капа Работа Шапка Готвач Капа Кујна Материјали За Келнер Бела

DEN 0.33

Достапно на барање

Практична Кујнска Работна Капа Работна Капа Капа За Готвач Кујнски Материјали За продажба на келнерпроизвод точка на продажба : quter Материјал : Памук, 100% сосема нов и висококвалитетен qw шапка за шамија што работниците во кујната мора да ја носат quicke Карактеристика : и мажите и жените можат да носат flasture lasy за носење qurfe Совршена кујна specipeciation : шапка за шамија што работниците во кујната мора да ја носат И мажите и жените Можат Да носат Материјал : памучна големина : 60 € 40cm Product вклучува : 1x Кујнска работа капа Практична Кујнска Работна Капа Работна Капа Готвач Капа Кујнски Материјали За продажба на келнерпроизвод точка : Qw Материјал : Памук, 100% сосема нов И квалитетен. Qust шапка за шамија што работниците во кујната мора да ја носат quot : и мажите и жените можат да носат. Кујнски Материјали. Квалитет : овој производ е со многу добар квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите. Сервирајте : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Големина на производот : 7, 5х4, 7х0, 4 инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Време Е
Неодамнешно
Време Е
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: