Клип За Продолжување на ноктите, Стискање Од Не ' Рѓосувачки Челик Прицврстување На Стегачот Клипови За Хартија За Брзо Градење Полигел, Поли Гел Клипови, Алатка За
Неодамнешно

Клип За Продолжување на ноктите, Стискање Од Не ' Рѓосувачки Челик Прицврстување На Стегачот Клипови За Хартија За Брзо Градење

DEN 0.67

Достапно на барање

Брзо Работење : Овие клипови за маникир можат да ви помогнат брзо да креирате гел за нокти и друга уметност на уметност за нокти, да заштедите време и енергија и се многу погодни за семеен или салонски маникир. Удобен За Употреба : клипот за Нокти е дизајниран според прстите на луѓето. Клипот за нокти е безбеден за употреба и нема да направи да се чувствувате премногу тесни или премногу лабави. Држете Го Фибергласот За Нокти : кога ќе го излечите гел-лакот, држете го фибергласот за нокти лесен за ракување, помогнете да се создаде модерна и нежна површина на ноктите, да ве направи пошармантни. Цврст Метален Материјал : клипот за издолжување На Ноктите е изработен од висококвалитетен метален материјал, кој е безбеден и еколошки, стабилен, цврст, отпорен на абење, не деформабилен и издржлив.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Време Е
Неодамнешно
Време Е
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: