Кавеитл Најдобри Градници За Жени, Женска Удобна Чипка Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи Розова
Неодамнешно

Кавеитл Најдобри Градници За Жени, Женска Удобна Чипка Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи Розова

DEN 2.00

Достапно на барање

Женска Удобна Чипка Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : мода, секојдневен материјал : Најлон Како да се мие : рачно миењешто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Големина На Етикетата Size USUKEULower Bustcupmedium6103667-77.50-33.46"70 A,70 B,70 D,75 B,75 C,75 DSize : големина на етикетата : медиумус : 6uk : 10eu : 36lower биста : 67-77,50-33,46"ЧАША : 70 A,70b,70d,75a,75b,75c,75d Ова е азиската големина,ве молиме изберете ја вистинската големина СПОРЕД ДЕТАЛНИОТ ВОДИЧ ЗА МЕРЕЊЕ НА ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕТО ЗА ДА ИЗБЕГНЕТЕ НЕПОТРЕБНИ ПРОБЛЕМИ ПРЕДИЗВИКАНИ ОД НЕСООДВЕТНА ГОЛЕМИНА. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Применливи Прилики : овој производ може да се користи како изненадување за забава за вашите најблиски или пријатели, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да даде незаборавно сеќавање. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Време Е
Неодамнешно
Време Е
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: