Дерблок Пребивање 7Х100
Неодамнешно

Дерблок Пребивање 7Х100

DEN 575.84

Достапно на барање

Заштитете ги вашите дрвја, растенија и зеленчук од штета Со Лесниот Градинар 6050 7' х 100' Елен Блок Пребивање. Изработена е од издржлива полипропиленска мрежа третирана СО УВ, која ви овозможува да продолжите да го следите растот и здравјето на вашата вегетација, истовремено спречувајќи предатори како што се елени и други животни, да се пробијат. Лесната, флексибилна и тешка градинарска мрежа е лесна за употреба и чисто се сече со ножици. Идеален е како ограда, растителна покривка или граница. Кога ќе заврши сезоната, едноставно отстранете Го Лесниот Градинар 6050 7' х 100' Елен Блок Пребивање, завиткајте го и чувајте го за следната година. Лесно Градинар 6050 7' х 100' Елен Блок Пребивање : Заштита за дрвја и грмушки од елени и други животни. Безбеден, хуман и нема да им наштети на елените. Тешки пребивање и е еднократно сезона по сезона. Големина : 7 'х 100'. Лесна градинарска мрежа со ув заштита. Лесно сече со ножици. Лесна и флексибилна мрежа. Дизајнот на жица ви овозможува да ги следите дрвјата, растенијата и зеленчукот од кој било агол. Направено од полипропиленска мрежа. Погоден како ограда, растителна покривка или граница.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Време Е
Неодамнешно
Време Е
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: