Пемберли Ред Инженеринг Дрво Алатка Штанд Библиотека База Во Зачинета Махагони
Неодамнешно

Пемберли Ред Инженеринг Дрво Алатка Штанд Библиотека База Во Зачинета Махагони

DEN 1119.20

Достапно на барање

Со визуелно текстура предна и тешка конструкција, оваа библиотечна база од колекцијата Пемберли ред го носи потребното складирање во вашата канцеларија. Овој кабинет за складирање со 2 врати има издржливи, 1 " дебели горни и крајни панели, доволно цврсти и пространи или вашиот печатач, книги, светилка или други канцелариски предмети што треба да се прикажат. Комерцијалните кабинети за складирање, како овој, имаат меламинска горна површина која е отпорна на топлина, дамки и гребнатини со отпорни на удари, висококвалитетни термопластични рабови за зголемена издржливост. Прекрасно деталните врати со летви на овој библиотечен кабинет обезбедуваат скриено складирање кое има голема прилагодлива полица за прилагодување на просторот според вашите потреби. Оваа затворена област за складирање е совршена за складирање на врзива што не се користат, дополнителна хартија, канти за складирање и многу повеќе. Зачинета завршница Од Махагони носи топол тон во секоја канцеларија. Овој ресимерцијален основен кабинет со 2 врати додава голем удар во мал пакет.Карактеристики : финиш : Зачинет Махагониматеријал : Инженерско Дрво Издржливо, 1" дебел врв и крајни панели со доволно простор на горната површина.Горната површина на меламин е отпорна на топлина, дамки и гребнатини.Отпорни на удари, висококвалитетни термопластични рабови за зголемена издржливост.Скриеното складирање зад вратите има голема прилагодлива полица за книги, врзива, организирање канти и многу повеќе.Ги исполнува бифма стандардот x5. 9 за безбедност, издржливост и структурни перформанси.Спецификации : Димензии На Производот : 29.252"H x 30.866"W x 19.291 " Dproduct Тежина : 80 lbs Weight Капацитет : 50 фунти Завршница : Зачинет Махагони, Материјал : Инженерско Дрво, Издржлив, 1 дебел врв и крајни панели со доволно простор на горната површина., Горната површина на меламин е отпорна на топлина, дамки и гребнатини., Отпорни на удари, високо квалитетни термопластични рабови за зголемена издржливост.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Време Е
Неодамнешно
Време Е
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: