Предна Пешачка Лигавче Панталони Комбинезони За Жени Летна Плажа Без Ракави Секојдневен Ромпер Костим За Играње Бохо Одмор Краток Комбинезон Салон Стил К М
Неодамнешно

Предна Пешачка Лигавче Панталони Комбинезони За Жени Летна Плажа Без Ракави Секојдневен Ромпер Костим За Играње Бохо Одмор Краток

DEN 199.52

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Етнички Комбинезон, Широка Нога Харем Костим За Играње, Долги Панталони, Жени Тип На Ромперпетер Без Ракави : Цветен Принт, Ремен За Шпагети : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер, 5% Спандекснеклин : V Должина На Вратот : Должина На Панталони Без Ракави : Должина На Глуждот : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Материјал : полиестерски спандекс цветни комбинезони, дише, меки и удобни.2. Дизајн : Секојдневен, еластичен струк, едно парче, боемски, v врат, без ракави, цветен принт, широка нога, без грб, истегнување на панталони од етнички харем комбинезон.3. Натпревар : ретро комбинезонот без ракави за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.4. Нега за перење : машина за перење.Рачно миење ладно одделно се препорачува.Закачете се да се исуши. Содржина на пакетот : 1 х Женски Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Летни Панталони За Харем На Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Лабав Комбинезон Со Цветен Принт, Бохо Палацо Дневни Панталони, Широка Нога, Без Ракави, Етнички, Без Грб, Раширен Ремен За Шпагети V Вратот Харем Панталони Комбинезон Ромпер. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Може да се Носи на Работа, Спорт, Клубови, Забави, Одмори, Плажи, Патувања и Други Прилики. Натпревар-Одлично Со Јакна, Патики, Сандали, Потпетици И Капа На Плажа За Надворешна Облека. Совршен Комбинезон За Вашето Лето. Носете Кардиган Преку Широк Комбинезон /Фустан За Нозе На Ладно Време.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Време Е
Неодамнешно
Време Е
Достапно на барање
DEN 3.00
Пофалбата: