Молња Се Занимава На Денешницата, Божиќ Материјали Креативни Сика Елен Украси Трговски Центар Украси Симулација Сика Елен Елен
Неодамнешно

Молња Се Занимава На Денешницата, Божиќ Материјали Креативни Сика Елен Украси Трговски Центар Украси Симулација Сика Елен Елен

DEN 0.33

Достапно на барање

Божиќни Материјали Креативни Украси За Елени Сика Украси За Трговски Центри Симулација На Елен Елен Сика Карактеристики : таа е идеална големина за декорација на одмор. Тоа не е ниту премногу мало. Можете да го ставите речиси насекаде каде што сакате. [висок квалитет] елен подароци се направени од висококвалитетна пластика и вештачка волна, која може да се користи долго време. Статуите на елен, реалните детали, атрактивните бои и активните пози додаваат и убавината на секоја средина. За чистење, избришете ја со мека четка или крпа. [совршен подарок] - Еленот обично претставува добри желби, убавина, љубов, здравје и сила. Без разлика дали станува збор за роденден, Божиќ или некоја посебна пригода, статуата на елен може да биде совршен подарок за семејството, децата, љубовниците и пријателите. Тоа може да им донесе многу спомени и . Може да се користи и како сувенир. [Божиќна декорација] - Еленот е многу популарен За Божиќ, така што ќе ви помогне да додадете Повеќе Божиќна атмосфера во вашиот дом и канцеларија. Ставете ги во вашата соба и украсете ја вашата соба, како што се биро, маса, библиотека, полица за книги, трпезариска маса и ноќна маса. Нека вашиот дом има силна празнична атмосфера.големина : 12*4*15см/ 4.72*1.57*5.9 инчпакет вклучен : 1 ● украси за Срна белешки : Поради различниот ефект помеѓу фотографијата и вистинскиот објект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. благодарамПоради рачно мерење, дозволете мало отстапување на мерењето. €Висок квалитет и професионални q : Практични гаџети за живот. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома!. Ја почитуваме и негуваме секој клиент. Доколку имате какви било прашања пред или по нарачката, слободно контактирајте не. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не директно. Ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Среќен шопинг за вас!.

Повеќе детали

Избор на купувачи