Женски Девојки Американски Знаме Шорцеви Комбинезони Секојдневен Рела Одговара 4 јули Ромпери Панталони Денот На Независноста Ѕвезда Лента Удобност Шорцеви Комб?
Неодамнешно

Женски Девојки Американски Знаме Шорцеви Комбинезони Секојдневен Рела Одговара 4 јули Ромпери Панталони Денот На Независноста

DEN 3.00

Достапно на барање

Женски Комбинезони Денот На Независноста Знаме Ремен Панталони Секојдневен Комбинезон ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Многу кул за носење.4.Одлично За Забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.Информации за производот : Пол : Женска Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно што добивате : 1xwomenени Комбинезони И П1 : дали Оваа Панталона е вистинита за големината? А1 : Да, работи мало,ве Молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини. П2 : каков материјал од овие женски Панталони? А2 : Изработен Од Полиестер+памук, многу мек и пријателски за кожата материјал, пријатен и удобен. П3 : колку е дебел/ тежок? А3 : тоа е лесен. И совршено се вклопува. П4 : дали има лош мирис или ве чеша? А4 : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се. П5 : дали е иста боја како на сликата? А5 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. П6 : како да го исчистите? А6 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Водич за големина и перење : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред да нарачате.Машина За Перење/Миење Раце. Препорачано миење раце, избегнувајте употреба на белило. ● Материјал : Дише, Лесен, Погоден за Кожата. Се чувствуваат Добро Да Се Носат За Дружење Ден-За-Ноќ. + Прилика : Погоден За Носење Во Многу Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Домот, Излегувањето, Одморот, Работата, Викендот, Празникот, Секојдневниот, Состанокот, Прошетката по Вечерата, Пикникот и Секое Време Во Пролет, Лето, Fall и Рана Зима. Можете Да Ги Носите како Пижами или Спортски Тренингот Јога панталони. ● Натпревар : Лесно Можете Да Го Облечете Со Црна Маичка и Чизми, Сандали Со Врвки или Да Го Облечете Со Елегантна Блуза и Потпетици. Кога Излегувате Или Работите, тоа ќе ве Направи Грациозни. товарни панталони женски спортски панталони женски јога панталони широки панталони за жени ленени панталони за женски женски панталони кожени панталони за жени зелени панталони за жени капри панталони за жени женски карго панталони породилни панталони палацо панталони за жени црни панталони за жени шорцеви за жени моторџиски шорцеви женски шорцеви за вежбање женски шорцеви за теретана женски шорцеви за жан шорцеви за мајчинство женски шорцеви за пливање женски шорцеви за спортски шорцеви за жени кои трчаат шорцеви за жени моторџиски шорцеви за жени шорцеви со висок струк со висок струк женски женски шорцеви за лето.

Повеќе детали

Избор на купувачи