Јани Карбуратор Поправка Комплет За Бригс & Стратон 10 КС 11 КС КС Мотори
Неодамнешно

Јани Карбуратор Поправка Комплет За Бригс & Стратон 10 КС 11 КС КС Мотори

DEN 460.64

Достапно на барање

Детали : *Комплетот За Поправка На Карбураторот е одлична замена За БРИГС за ОРЕГОН : 49-989;ЗА СТЕНС : 520-630 *Добра работна состојба, лесна за инсталирање.*Состојба на предметот : 100% Сосема Нова*Боја : Како Што Покажуваат Сликите Содржина На Пакетот : 1*Комплет За Поправка На Карбураторот (Како Слики) Белешки : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Јани Карбуратор Поправка Комплет За Бригс И Стратон 394989 10 КС 11 КС 16 Кс Мотори.

Повеќе детали

Избор на купувачи