Фесфес Машки Летни Памучни Ленени Лабави Пет Панталони Машки Големи Панталони Панталони За Плажа Пролет Заштеда На Продажба
Неодамнешно

Фесфес Машки Летни Памучни Ленени Лабави Пет Панталони Машки Големи Панталони Панталони За Плажа Пролет Заштеда На Продажба

DEN 3680.00

Достапно на барање

Машки Летни Памучни Ленени Лабави Пет Панталони Машки Големи Панталони Плажа Панталони Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не само што се толку удобни, туку и совршени За Летното сметање на времето! 3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, борба, товар, спорт, на отворено, качување 4.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и ставање сопствени предмети (мобилен телефон, паричник, клуч)5.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно царство информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Мажи Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,тренинг, борба, карго Материјал : Тип На Памучна Шема : како шоу Стил : Лежерна Верзија : Лабава Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1*Машки Панталони Големина : М Половината : 70см/27.56" Должина : 51см/20.08" колкови : 100см/39.37" големина : л половината : 74см/29.13" Должина : 52см/20.47" колкови : 104см/40.94" Големина : xl Половината : 78см/30.71" должина : 53см/20.87" колкови : 108см/42.52" големина : ххл половината : 82см/32.28" должина : 54см/21.26" колкови : 112см/44.09" Големина : Хххл Половината : 86см/33.85" должина : 55см/21.65" колкови : 116см/45.67" . ниски мажи. голф шорцеви за мажи. машките работат шорцеви. пешачки шорцеви мажи. менс плажа облека. голф шорцеви. крстарење најважен. жан шорцеви жени висок половината. тренингот шорцеви.

Повеќе детали

Избор на купувачи