Синхун Бебе Бебе Девојки Облека Тато Девојка Мама Свет Писмо Ромпер+Цвет Панталони+Лента Облека Во Собата
Неодамнешно

Синхун Бебе Бебе Девојки Облека Тато Девојка Мама Свет Писмо Ромпер+Цвет Панталони+Лента Облека Во Собата

DEN 3.33

Достапно на барање

Опис На Производот. Памучна Мешавина . Материјал : мешавина од памук,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе . Симпатична бебе девојка облека во собата, мода и жолта цвет шема, мека и удобна,се вклопуваат за 0-2 години дете бебе девојки . Облека за новороденчиња, светла боја и дизајн на рамо со возбуда,кошула со кратки ракави и цветни панталони, го прават вашето бебе послатко . Совршен за секојдневно носење или многу прилики како домашна облека, играње надвор,роденденска забава,фотографија за бебиња,ден на семејството,парк и кој било друг специјален фестивал во лето.

Повеќе детали

Избор на купувачи