Индустриски студенти се разликуваат растителни растителни растителни растителни растителни територии, природни моделирани вазни авиони, црна лебдечка врамена п?
Неодамнешно

Индустриски студенти се разликуваат растителни растителни растителни растителни растителни територии, природни моделирани вазни

DEN 2.00

Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : саксија за растенија; вазна; тегла; грнчарија; растителна; билка; билки. Дизајн од Ким Ален.

Повеќе детали

Избор на купувачи