Мат црна пластична комбо -закачалка W Adujstable клипови, Bo на закачалки за заштеда на простор W изрез и степен на вртење на никел за вртење на кошула или здолниште од меѓу
Неодамнешно

Мат црна пластична комбо -закачалка W Adujstable клипови, Bo на закачалки за заштеда на простор W изрез и степен на вртење на

DEN 1.33

Достапно на барање

Овие силни пластични закачалки со тешка должност имаат рамно тело за заштеда на простор и полиран хромирана кука за вртење. Овој стил има и две решетки над рамената и две степени под рамената за опција за висечки ленти, како и две црни пластични клипови за висечки панталони, здолништа или други координати. Способни да држат светло или тешка облека, овие висококвалитетни, закачалки со ниски трошоци ќе ви траат со години. Тешка пластика - рамен тело - должина : 17 " - 3/8" - Црн - полиран хромиран хардвер - црни пластични клипови - изрез за висечки ленти.

Повеќе детали

Избор на купувачи