Женски врвови на блуза обичен ракав цветни жени маички со екипаж на вратот мода сива XL
Неодамнешно

Женски врвови на блуза обичен ракав цветни жени маички со екипаж на вратот мода сива XL

DEN 244.64

Достапно на барање

Овој моден 3/4 ракав. Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатен пад, летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, да ве направи шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : Полиестер -Стил на облека : Блуза. -Должина : редовно. -Слева должина : 3/4 ракав -Колар Тип : Врати на екипажот -Паттер : Флорал. -Сезон : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -И ќе добиете : 1 кошули : S US : 4 Bust : 96cm/37,80 '' Рамо : 43cm/16.93 '' Sleeve : 43cm/16.93 '' Должина : 66cm/25.98 '' Големина : M US : 6 Bust : 102cm/ 40.16 '' Рамената : 44,5cm/17.52 '' ракав : 44cm/17.32 '' Должина : 68cm/26.77 '' Големина : l САД : 8 биста : 108cm/42.52 '' Рамо : 46cm/18.11 '' 'Sleave : 45cm/17.72 '' Должина : 70cm/27.56 '' Големина : XL US : 10 биста : 114cm/44.88 '' Рамената : 47.5cm/18.70 '' ракав : 46cm/18.11 '' Должина : 72cm/28.35 '' Големина : xxl нас : 12 Биста : 120cm/47.24 '' Рамо : 49cm/19.29 '' ракав : 47cm/18.50 '' Должина : 74cm/29.13 '' летни врвови за жени. Полиестер материјал , 3/4 дизајн на вратот на екипажот на ракавот. Женски врвови одлично носење со хеланки, фармерки, чизми, шорцеви или видови панталони. Повод : Запознавање, забава, вечер, патување, канцеларија, струка, породилна кошула. Женски крпи; Женски летни врвови; Врвови за жени; Најдобри подароци за лето.

Повеќе детали

Избор на купувачи