Време и време женски врвот на капчиња со ракави на трепет
Неодамнешно

Време и време женски врвот на капчиња со ракави на трепет

DEN 335.84

Достапно на барање

Времето и Врвот на женската капчиња на Тру. Дозволете време и вистински врвен јарем на капчиња, додадете малку возбуда на вашиот плакар оваа сезона! Фабрикувана во измислица со дрес на памук, овој без напор се одликува со трепет ракав и сложени детали за јарем од капчиња, додавајќи димензија. Ова ќе биде вашето ново одење за сè од ден до ноќ. Носете со фармерки со висок пораст и едвај-таму сандали за момент на тренд. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% модал. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : чиста чипка од чипка. Капчиња од јарем за жени од време и Тру.

Повеќе детали

Избор на купувачи