Бесплатни луѓе на Јуниори Синиот Нил Печатен врв
Неодамнешно

Бесплатни луѓе на Јуниори Синиот Нил Печатен врв

DEN 1.67

Достапно на барање

Бесплатните луѓе испорачуваат прилично врвен совршен за вашата целогодишна гардероба. Синиот Нил печатен врв цвета во апстрактен цветен принт со претерани ракави на полу-чиста. Поставете го поставениот пристап со стилизирање со омилените фармерки на мама или феминизирајте го со симпатично мини здолниште. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Квадратен врат. Апстрактниот апстрактен цветен принт; Полу чисти ракави; влечење на дното на полите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Цветен печатен врв за јуниори од слободни луѓе.

Повеќе детали

Избор на купувачи