Женски Халтер Рачно Изработен Дијамантски Скапоцен Камен Бикини Комплет Дводелни Костими За Капење Со Низок Струк Костим За Капење
Неодамнешно

Женски Халтер Рачно Изработен Дијамантски Скапоцен Камен Бикини Комплет Дводелни Костими За Капење Со Низок Струк Костим За

DEN 319.84

Достапно на барање

Женски Секси Халтер Рачно Изработен Кристален Дијамантски Скапоцен Камен Бикини Комплет Дводелни Костими за Капење Со Низок Струк ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : 1.Дизајн на растителни зелени лисја, секси и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон 2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 3.Секој ден убава плажа, верувам дека ќе ви се допадне! 4, висококвалитетна внатрешна најлонска ткаенина, специфики За Лична Демонтажа Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлонска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Содржи Подлога За Градите) Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот,ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Под Биста Половината С 4 8 34 58см/22,83" 60см/23,62" Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Под Биста : 58см/22.83" половината : 60см/23.62" овој костим за капење е совршено прилагоден за жените да го носат на плажа,бидејќи изгледа мода и тренд,исто така ви дава убав тен кога Сте Во него. 7-10 дена Вредност ИСПОРАКА.3-5 Дена Стандардна ИСПОРАКА.Побрзо го имаат. Овој костим за капење е сосема нов,најдобро облечен за пливање,туширање,капење и уживање во сонцето,мора да биде освежен и опуштен во вашиот ум и тело.Добрата фигура заслужува убав костим за капење. Материјалот е мек и удобен кога ја носите оваа костими за капење,бидејќи ова го направивме со висококвалитетен полиестер и памук,што би било добро за вашата кожа. Неопходно е да носите бикини за пливање или да уживате во сонцето ако планирате да одите на плажа со вашите пријатели или членови на семејството за да ги поминете празниците во пролет и лето.Тоа би било многу забавно.

Повеќе детали

Избор на купувачи