Ниуер Блејзер За Жени Работен Канцелариски Костум Со Долги Ракави Отворена Предна Јакна Палто Секојдневен Костум За Ревер Облека
Неодамнешно

Ниуер Блејзер За Жени Работен Канцелариски Костум Со Долги Ракави Отворена Предна Јакна Палто Секојдневен Костум За Ревер Облека

DEN 2.00

Достапно на барање

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Секојдневен Блејзер Костум Палто Горна Облека. Тип На Шема : Цврста Боја, Отворен Фронт. Боја : Црна, Сива, Бела, Каки, Кајсија, Розова, Портокалова, Розова Црвена (По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Должина : Должина На Колковите. Деколте : Јака За Ревер. Сезона : Fall, Зима. Прилики : Состаноци, Канцеларија, Формална, Работа, Интервју, Секојдневно, Бизнис. Карактеристики : . 1. Елеганцијата и едноставноста е во фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. 2. Изработени од висококвалитетна ткаенина, мека и удобна, лесна и пријателска за кожата, што ви дава одлично искуство при носење. 3. Можете да го носите во парови со слаби фармерки, основна маичка и чизми за да завршите одличен изглед, а овој капут е совршен за Есенска Зима. 4. Канцеларија, работа, бизнис, состаноци; може да се совпадне со хеланки, фармерки, високи потпетици, чизми итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Блејзер Костум Палто (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Блејзер Со Цврста Боја, Секојдневен Капут Од Јакна Со Тенок Костум, Палто Од Костум за Канцелариска работа. Материјал : Изработен од 100% Полирест ткаенина, мека, здрава и удобна. Деликатниот крој додаде чувство за мода, но елегантно. Дизајн : Одлични блејзери со панталони имаат Јака За Ревер, Јака за Вртење надолу, Отворен Преден Дел, V-деколте, Долг Ракав. Повод : овој блејзер е добар за носење на работа, канцеларија, свечена пригода, со лесна тенка ткаенина, мека и толку удобна, што можете да ја носите за секојдневен. Погоден за пролет лето иumn. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. табелата со генерички големини не е нашата големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи