Хаит Дами V Вратот Цветни Печати Шифон Блузи Повик Долг Ракав Маица Канцеларија Носат Чипка До Широка Туника Блуза Виолетова С
Неодамнешно

Хаит Дами V Вратот Цветни Печати Шифон Блузи Повик Долг Ракав Маица Канцеларија Носат Чипка До Широка Туника Блуза Виолетова

DEN 335.68

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Шифон Блузи, Жени Обична Маица, Долги Ракави Туника Маица Тип : Цветни Печати, Чипка До, Ruffle Color : Бела, Сина, Црвена, Виолетова(Опционално)Големина : S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Ѓердан : Должина на колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет,Fall, Aut И Зима Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, плажа, улица, канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Fall!3. Карактеристика : Женска Лабава Кошула Со Врвки, Женска Блуза Со Шифон Против Вратот, Женски Цветни Врвови За Есенски Туники4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Жени Шифон Блузи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Шифон Блуза Со Долги Ракави, Секојдневни Лабави Работни Канцелариски Кошули За Носење, В Врвови За Туника За Вратот за Дами. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обична Маица За Вратот V, Врвови Од Шифон Со Долги Ракави, Лабава Маичка, Блуза Со Туника Со Цветен Принт, Трендовски и Елегантен. Повод - Не Е Готово Облечено, Но Доволно Стилски за Работа, Канцеларија, Секојдневно, Запознавање, Забава, Одмор, Училиште и Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи