Време и време женски ребра јака лагли со чизми
Неодамнешно

Време и време женски ребра јака лагли со чизми

DEN 2.67

Достапно на барање

Овие трендовски чизми од време и TRU земаат знак од женска облека со додавање на јака со плеска со лента за прицврстување и додадена текстура. За дополнителна удобност-и малку повеќе висина (стил)-тие се поставени на суптилна платформа во стилот на клин и бурен ѓон на лагер, совршено со сè, од исечени фармерки до желка и миди здолниште до волумен фустан. Само на. Материјал : горен : полиуретан; Outsole : Термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на висина со висина со ребрести јака. Femенски јака од ребра, чизми од време и TRU.

Повеќе детали

Избор на купувачи