Brinley Co. женски фустан бута
Неодамнешно

Brinley Co. женски фустан бута

DEN 3.00

Достапно на барање

Bootie од страничен сплит на глуждот од Brinley Co е конструирана со меки велурски велур со детали од странични детали од секоја страна. Агли бурни потпетици создаваат ласкава силуета и метални детали акценти на советите на пети и потпетици за да ја завршат висината на стилот на потпетиците : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 3.33
Пофалбата:

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 2.33
Пофалбата: