Женски Кошула Цвеќиња Печати Краток Ракав Екипажот Обична Блуза Лабава Копче Лен Плус Големина Пуловер Бохо Туника Маица Блузи
Неодамнешно

Женски Кошула Цвеќиња Печати Краток Ракав Екипажот Обична Блуза Лабава Копче Лен Плус Големина Пуловер Бохо Туника Маица Блузи

DEN 319.84

Достапно на барање

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-РИЈЏ!Женски Кошула Цвеќиња Печати Краток Ракав Екипажот Обична Блуза Лабава Копче Лен Плус Големина Пуловер Бохо Туника Маица Блузи. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Мода;Секојдневен; Секојдневно;Дома; Женски Блузи;Женска Блуза;Женски Маици. Тип : Секојдневен;Плажа;Лабава;Одмор;Одмор;. Стил На Ракав : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето,Aut, Fall. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Одмор На Плажа,Спортско Трчање,Улично Носење,Училишна Облека,Секојдневно Носење,Запознавање,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Карактеристики : . 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! . 3. Рафиниран Квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. 4. Врвовите лесно се носат со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневни врвови, сиут за кошули за работна облека за забава, дом, канцеларија, пикник, одмор итн. Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Вклучен Пакет : . 1 х Женски Врвови(други Додатоци не се вклучени)Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 23см/9.06 " Должина : 68см/26.77". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 23.5 см/9.25 "Должина : 69см/27.17". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 24см/9.45 " Должина : 70см/27.56". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 125см/49.21 "Ракав : 24.5 см/9.65 "Должина : 71см/27.95". Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 25см/9.84 " Должина : 72см/28.35". Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 135см/53.15 "Ракав : 25.5 см/10.04 "Должина : 73см/28.74". Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 140см/55.12 "Ракав : 26см/10.24 " Должина : 74см/29.13". Големина. : Xxxxx-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 145cm/57.09 "Ракав : 26.5 cm/10.43" Должина : 75cm/29.53 " Материјал : Изработен Од Полиестер+спандекс, навистина мека, лесна ткаенина што дише, овие Женски Врвови се удобни за носење со лабав стил на вклопување, ласкави. Прилики : овој женски капут и блуза е совршен за секојдневен, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, забава, одмор,отворено, внатрешно, патување,училиште,клун,клуб,коктел,секојдневно носење и какви било други прилики. Овие врвови може да се дадат и како подарок на пријателите и семејството. Натпревар : Маиците се лесни за стилизирање и им ласкаат на модерните жени од сите возрасти. Одлично е да се спарите со вашите омилени фармерки ,шорцеви,слаби панталони и секаков вид палта за секојдневен трендовски изглед. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Измијте во ладна вода/не користете белило/Поставете рамно за да се исуши. Водич за големина : горниот дел е вистинит за големината, ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја понудивме. Карактеристика : женски летни врвови резервоар за женски врвови за женски врвови за женски тенкови врвови за вежбање за жени плус големина врвови за жени летни врвови за жени 2023 халтер блузи за женска женска облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи