Без граници јуниори кои се врзани за грбна качулка
Неодамнешно

Без граници јуниори кои се врзани за грбна качулка

DEN 192.00

Достапно на барање

Останете во тренд со нашите без граници, потрагајте ја и намалете ја дуксерот. Оваа мода напред качулка се карактеризира со паднати раменици и чипка нагоре. Совршено за кога сакате да бидете стилски, но и удобно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со паднато рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Затегнете се со детали за чипка. Чипка на качулка за жени од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи