Предна Прошетка Жени Обични Дуксери Со Врвки Карирани Врвови Со Широки Качулки Дами Блок Во Боја Зимски Пуловер Со Џеб Виолетова 3XL
Неодамнешно

Предна Прошетка Жени Обични Дуксери Со Врвки Карирани Врвови Со Широки Качулки Дами Блок Во Боја Зимски Пуловер Со Џеб Виолетова

DEN 367.84

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Тип На Надворешна Облека Со Леопард Принт : Леопард Принт, Кариран, Блок Во Боја, Качулка, Џеб, Врвка За Влечење : Каки, Кафе, Розова, Виолетова, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини до изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Качулка : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Женскиот пуловер со дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата.2. Симпатична зимска топла дуксерка за жени која содржи блокови во боја, леопард принт, пуловер, качулка, прилагодлива врвка за влечење, со џебови напред.3. Женскиот дуксер со долги ракави дизајниран со секојдневен стил, лесен за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.4. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики.5. Модна боја блок пуловер дуксери/ секојдневна облека за жени/дуксери со џеб/колорблок Пуловерпакет Содржина : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксер, Обични Врвови Во Боја, Туники Со Долги Ракави, Дуксери Со Пуловер Со Врвки со Џеб. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Женскиот Пуловер Со Дуксери Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Дуксери, Блок Во Боја, Леопард Принт, Дуксери Со Долги Ракави, Кариран Пуловер, Опуштено Вклопување, Прилагодлива Врвка За Влечење, Џеб Од Кенгур. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи