Continualенски обичен моден контраст во боја, шарена џемпер со долги ракави, џемпер за џемпер на врвот на врвот
Неодамнешно

Continualенски обичен моден контраст во боја, шарена џемпер со долги ракави, џемпер за џемпер на врвот на врвот

DEN 2.00

Достапно на барање

Женски обичен моден контраст во боја, шарена џемпер со долги ракави, џемпер, џемпер со врвни и висококвалитетни. Изработено со висококвалитетни материјали, џемперот има чувство за дизајн, еластична топлина и е удобна за кожата може лесно да се спари со фармерки, здолништа, високи потпетици , чизми за глуждот, итн., Погодни за разни прилики. Што ќе добиете : 1 x Women Women Swetergender : Womenseason : пролет, есен, Winter Colors : Multico Redmaterial : Polyestersleeve Стил : Должина на долгиот ракав : Како што Секојдневна обична пригода : Дневно, одмор, одмор, вежбање, тренингот, семејно празнење како да се мие : рачно миење на рака, виси или линијата суво големина табела : Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 98 см/38,58 '' Рамо до ракав : 66cm/25.98 '' Должина : 62cm/24.41''Size : M US : 6 EU : 36 BUST : 112 CM/44.09 '' 'Рамо до ракав : 67 CM/26.38' 'Должина : 63cm/24.80''Size : L US : 8 ЕУ : 38 биста : 116cm/45.67 '' Рамо до ракав : 68cm/26.77 '' Должина : 64cm/25.20''Size : XL US : 10 EU : 40 BUST : 120 CM/47.24 '' '' THERE TO SLEEVE : 69 CM/27.17 ' 'Должина : 65cm/25.59''Size : xxl US : 12 EU : 42 Bust : 124cm/48.82' 'рамо до ракав : 70cm/27.56' 'Должина : 66cm/25.98' 'Единствениот дизајн : Еластичен и удобно материјали, стилски цврсти Совпаѓање на бојата, плетени пуловер со долги ракави, обичен опремена џемпер . Материјал : квалитетен материјал, супер сечење, секојдневен и удобен, лесен и дише, овој скокач дефинитивно ќе ве загрее во есен и зима . Достапни : Овој есен/зимски скокач џемперот лесно се спарува со обични џемпери, пантолони со џогирање и панталони со широки нозе за обични или парови со шорцеви, патики и обични чевли за шик изглед во пролет, есен и зима. Идеално е за вашата гардероба . пригода : џемпер за пуловер за жени, погоден за секојдневно, дневно носење, канцеларија, играње топка, качување, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, есен и Зима. Исто така, идеален подарок за роденден/ Божиќ/ Денот на благодарноста за вашето семејство или пријатели . Потсетник : Ве молиме изберете соодветна боја и големина пред да купите.

Повеќе детали

Избор на купувачи