Папцрои Жените Лабава Врвот Долг Ракав Повик Јакна Дами Канцеларија Носат Блуза Врвот
Неодамнешно

Папцрои Жените Лабава Врвот Долг Ракав Повик Јакна Дами Канцеларија Носат Блуза Врвот

DEN 1.33

Достапно на барање

Жените Лабава Врвот Долг Ракав Повик Јакна Дами Канцеларија Носат Блуза Top Size USUKEUBust Length S483410069m6103610570l8123811071xl10144011572xxl12164212073xxxl14184412574size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100 Length : 69 Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 105 Length : 70 Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 110 Length : 71 Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 115 Length : 72 Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 120 Length : 73 Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 125 Length : 74 Удобен материјал. Уникатен дизајн, роман стил. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Ви благодариме за трпението!.

Повеќе детали

Избор на купувачи