Атлетски работи женски плус големина на јадрото плетено атлетично џемпери
Неодамнешно

Атлетски работи женски плус големина на јадрото плетено атлетично џемпери

DEN 255.84

Достапно на барање

Инстант леснотија и тотална удобност во атлетските работи на лесни џемпери. Повлечете ги и за fallуби се во вклопувањето и чувството. Совршено за трчање работи или удирање назад и релаксирање. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Среден пораст. Опуштено вклопување. Повлечете еластична лента за половината со влечење. 2 предни џебови. 57% памук/38% модал/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плетете џемпери за жени со плус големина од атлетски работи.

Повеќе детали

Избор на купувачи