Женски влечење на слабиот џин
Неодамнешно

Женски влечење на слабиот џин

DEN 1.67

Достапно на барање

Класичен изглед на фармерки со удобност и флексибилност на хеланки. Форми, измазнува и дефинира. Тексас. Среден истегнување. Форми низ колкот и бутот. Слаба нога. Среден пораст. Мерења од големина 28 : Пораст : 10.25 ", Inseam : M = 30", Отворање на нозете : 12 ". Без копче или поштенски мува. Интернет ексклузивно. Може да не се врати или разменува во продавниците.

Повеќе детали

Избор на купувачи