Уникатни поговори за женски цветни v врат од половината со долги ракави со долги ракави
Неодамнешно

Уникатни поговори за женски цветни v врат од половината со долги ракави со долги ракави

DEN 0.67

Достапно на барање

Дизајнот на уништување на половината со цел да одговара за повеќе тип на тело. Овој мини фустан со ракави од Раглан и V вратот формираат атрактивна рамка за вратот и рамото, што може да биде ваш избор еден избор за потопло време. Моделот носи во големина xs. (Висина : 5'10 ", Градите : 30 6/8 инчи, половината : 22 7/8 инчи, колк : 35 3/8 инчи, должина на рамото : 15 6/8 инчи, тежина : 111 фунти) Големина градите на градите - Огрома на половината - Ширина на рамото - Должина на ракавот - Должина на должина 34 2/8 31 4/8 14 7/8 - 26 5/8 - 32 7/8s 36 2/8 33 4/8 15 3/8 - 27 1/8 - 33 4/8m - 38 2/ 8 35 3/8 15 7/8 - 27 5/8 - 34 L 41 3/8 38 5/8 16 4/8 - 28 3/8 - 34 5/8xl 44 4/8 41 6/8 17 2/8 29 3/8 35 2/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Уникатни поволни цени Flенски цвет V врат од половината со долги ракави со долги ракави 95% полиестер; 5% спандекс. Цветен печатен. V врат. Увезен. Затегната половината. Неправилен пол. РАГЛАН РАБОТ.

Повеќе детали

Избор на купувачи