Време и време женски француски фустан од Тери
Неодамнешно

Време и време женски француски фустан од Тери

DEN 240.00

Достапно на барање

Барате фустан со маица со покачен стил за да додадете во вашата гардероба со топло време? Проверете го овој женски француски тери фустан од време и TRU. Направено од супер-мека памучна мешавина од француска терива ткаенина, ќе ве задржи пријатно од ден на ноќ. Одликувајќи се со V-врат и кратки ракави, овој фустан ќе ве одржи ладно кога температурите почнуваат да растат. Скриените странични џебови можат да ги држат вашите најважни работи кога сте во движење, додека должината на средината на бутот го прави совршен да се носи преку шорцеви и хеланки. Пар со тексас јакна и сандали за забавна облека со топло време, или со патики за дружење со пријателите за време на викендите. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Време и TRU Frantsенски француски тери фустан : 60% памук, 40% полиестер. Француска Тери измислица. V-neckline. Должина од средината на бутот. Кратки ракави. Скриени странични џебови. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо доколку е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи