Девет.елегични жени со вратот на вратот над фустанот за смена на коленото
Неодамнешно

Девет.елегични жени со вратот на вратот над фустанот за смена на коленото

DEN 287.20

Достапно на барање

Симпатична и случајна или глам? Ги повикувате снимките со девет. Фустан за ракав на трепкање. Овој без напор фустан за смена е удобен и шик и е совршен за скоро секоја пригода од бранч до датум за вечера. Ласкави и женствени со флеки, ракави на рафли што ја носат забавата. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Должина : Фустан за промена на должината на коленото. Затворање : Задна патент. Ракави : ракави на фрунки со должина на лактот. Карактеристики : V-Neckline; Allover Print. Women'sенски фрун Фустан за печатење во смена на ракав од девет.елегант.

Повеќе детали

Избор на купувачи