Девет. Очигледно фустан без ракави на женски предниот дел
Неодамнешно

Девет. Очигледно фустан без ракави на женски предниот дел

DEN 2.33

Достапно на барање

Овој фустан без ракави од девет. Обезбедување е разноврсен додаток на вашата гардероба. Само-вратоврска половината им помага да ги ласкате вашите криви и фигурата и е обележана со расипување по страничните споеви. Мека ткаенина и дизајн на пуловер го прават овој фустан и удобен и лесен за носење за секоја пригода. Совет за стил : Овој разноврсен фустан може да се носи со потпетици за специјални прилики или со патики и тексас јакна за пообичен, секојдневен изглед. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Modern. Должина : должина над коленото; 35 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер; Врза-фронт. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Jerseyерси плетено тело; детали за руширање. Ofterенски предниот дел од вратоврска фустан од девет.

Повеќе детали

Избор на купувачи