Жените Мода Халтер Без Грб Пресече Нога Цветни Печатење Комбинезон
Неодамнешно

Жените Мода Халтер Без Грб Пресече Нога Цветни Печатење Комбинезон

DEN 79.84

Достапно на барање

Жени Мода Халтер Без Грб Пресече Нога Цветни Печатење Комбинезон Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Компјутер Џампсиут ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : Size USUKEUWaist Hip Length S483466cm/25.98"112cm/44.09"138.5 cm/54.53"M6103670cm/27.56"116cm/45.67"140cm/55.12"L8123874cm/29.13"120cm/47.24"141.5 cm/55.71"XL10144078cm/30.71"124cm/48.82"143cm/56.30"XXL12164282cm/32.28"128cm/50.39"144.5 cm/56.89" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 66cm/25.98"Hip : 112cm/44.09"Length : 138.5 cm/54.53"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 70cm/27.56"Hip : 116cm/45.67"Length : 140cm/55.12"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 74cm/29.13"Hip : 120cm/47.24"Length : 141.5 cm/55.71"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 78cm/30.71"Hip : 124cm/48.82"Length : 143cm/56.30"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 82cm/32.28"Hip : 128cm/50.39"Length : 144.5 cm/56.89" Женска Модна Облека. Женски Комбинезон. Обичен Ромпер, Длабок V Врат, Дизајн На Предното Копче, Без Ракави, Два Странични Џебови, Широки Панталони За Нозе, Комбинезон Со Долги Панталони. Модниот комбинезон е костум за секојдневен на отворено, коктел, забава, свадба, плажа, одмор, состаноци и така натаму, целосно ја покажува вашата секси и елегантна форма. Секојдневен Дневен Шопинг Супер Пазар Викенд Пикник Плажа Плажа Облека, Патување Патување Одмор Училиште Работа Дома Партија И така натаму.Можете да го спарите со влечки, патики, сандали и Сонце, Очила за Сонце.Лесно спарете го со рамни, високи потпетици, чизми до глужд и Кожна Јакна Тексас Облека Или Плетен Кардиган,ќе бидете апсолутна модна ѕвезда.

Повеќе детали

Избор на купувачи