Финелилав Плажа Макси Фустан Пролетен Фустан За Девојчиња А-Линија Кратки Ракави Печатени Темно Сини
Неодамнешно

Финелилав Плажа Макси Фустан Пролетен Фустан За Девојчиња А-Линија Кратки Ракави Печатени Темно Сини

DEN 2.00

Достапно на барање

Женски Бејзбол Печатен Елек Суспендер Лежерен Лабав Фустан Без Ракави Женски Бејзбол Печатен Елек Суспендер Лежерен Лабав Фустан Без Ракави Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : Ладен Стил На Рамо : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракавкако да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Сушете На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. Подароци Под 3 3460. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Должина : 79см/31.10" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 80см/31.50" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Должина : 81см/31.89" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Должина : 82см/32.28" Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118см/46.46 "Должина : 83см/32.68". Дозвола За Топли Фустани : . https : //www./Ип/Финелилав-Коктел-Фустани-Сонце-Фустан-В-Врат-Долг Ракав-Печатен-Бел-М/1280948961.

Повеќе детали

Избор на купувачи