Женски Лето Се Печатени Повик V-Вратот Дами Фустан Плажа Краток Ракав Фустан Забелешка Ве Молиме Купете Една Големина Поголема
Неодамнешно

Женски Лето Се Печатени Повик V-Вратот Дами Фустан Плажа Краток Ракав Фустан Забелешка Ве Молиме Купете Една Големина Поголема

DEN 282.88

Достапно на барање

Женски Лето Секс Печатени Повик V-Вратот Дами Фустан Плажа Краток Ракав Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Декорација На Плојестер : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : V Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 130.0~160.0 G (S-2 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Големина На Фустан Должина На Бистата S 95cm/37.40" 90cm/35.43 "Големина : S Биста : 95cm/37.40" Должина : 90cm/35.43 " Сосема нов и издржлив. Забелешка Ве Молиме Купете Една Големина Поголема.

Повеќе детали

Избор на купувачи