Фанксинг Жени Плус Големина Ренесансен Фустан Со Лак Ноќта На Вештерките Средновековен Костим Саем Готски Балски Наметки Ретро Костими Есенски Фустани Клиренс Пр
Неодамнешно

Фанксинг Жени Плус Големина Ренесансен Фустан Со Лак Ноќта На Вештерките Средновековен Костим Саем Готски Балски Наметки Ретро

DEN 2.33

Достапно на барање

????????? ????? ??????????? ????? ????? ??????? ????? ???? ???? ??П&А Q П1 : Точно на големината?♔А1 : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големина на продавница на сандалите. Измерете и изберете ја вистинската големина за купување, благодарам за соработката.?????? ????? ?????? ??????? ??? ????? ??????????? ????? ???? ??????Информации за предметот : МАТЕРИЈАЛ : женските фустани со отворен грб се изработени од врвна ткаенина од мешавина од полиестер, се протегаат, меки, дишат, удобни за носењекарактеристика : Само-вратоврска издолжен појас што може да се носи на различни начини. Примамлив отворен грб со наборен и тенок дизајн на фитинг истакнете ги вашите облини, покажете ја вашата прекрасна силуета и лигави фигури, направете да се издвојувате од толпата. Шпагети ремени назад фустан, еден фустан до подот на рамената, длабок Сплит фустан Со Врат, различни стилови и бои на располагањеприлика : Совршен фустан за настани, свечен фустан, погоден за коктел, свадбен гостин, матурска вечер, забава, клуб, ноќно излегување, роденден, Денот На Вљубените, Велигден, Ноќта На Вештерките, Божиќ, Вокација, плажа, лето, пролет, есенски натпревар : Елегантен фустан без грб, спарете го со вашиот омилен пар од високи потпетици и привлечен накит за шармантен изглед??????????? ????? ??????????? ????? ????? ??????????? ???????? ???????Специфики на предметот : Нега : машина за перење, Миење Раце, Хемиско чистење, бришење чисто итн. Земја На Потекло : Увезена, Големина : Моделот е 0,0 " и носи Големина Х. Фит : Монтиран, преголем, опуштен, лабав итн. Деколте : вратот На Екипажот, В-вратот, У-вратот, Вратот На Кравата итн. Затворање : стил На Пуловер, копче напред, Задно копче со клучалка итн. Ракави : Кратки, долги, блуза, илузија, должина на лактот, 3/4 ракави итн. Карактеристики : Облоги, специјални рабови, украсни детали, необложени или обложени итн. Fanxing Жени Плус Големина Ренесансен Фустан Со Лак Ноќта На Вештерките Средновековен Костим Фер Готски Топката Наметки Ретро Костими Fall Фустани Дозвола Продажба Виолетова, С.?●Висококвалитетен Материјал● Овој костим е направен од висококвалитетен полиестер и се одликува со Наметка, Црвена Наметка. Материјалот е мек и удобен за носење, осигурувајќи дека ќе можете да го носите подолго време без непријатност. ?●Реален Дизајн● костимот е дизајниран да косплеј со внимание на деталите посветени на секој аспект на облеката. Модерен дизајн, Прикажување На Вистинската Слика. ?●Лесен За Носење+ костимот лесно се облекува и соблекува, што го прави совршен за оние кои сакаат брзо и лесно да се облекуваат. ?€Разноврсна q овој костим е разноврсен и може да се носи за широк спектар на прилики. Совршен е за, училишни претстави и забави За Ноќта на Вештерките. Костимот е погоден и за возрасни и за деца, што го прави одличен избор за семејства. ?€Голема Вредност} Овој костим има прифатлива цена, што го прави одлична вредност за оние кои сакаат висококвалитетен костим без да ја скршат банката. Исто така е издржлив и долготраен, осигурувајќи дека можете да го користите за повеќе настани со текот на годините.

Повеќе детали

Избор на купувачи