Гвиеопда Жени Фустан Без Ракави Со Едно Рамо Исечок На Половината Секојдневен Плисиран Фустан За Забави
Неодамнешно

Гвиеопда Жени Фустан Без Ракави Со Едно Рамо Исечок На Половината Секојдневен Плисиран Фустан За Забави

DEN 271.84

Достапно на барање

Карактеристики. Исечок на половината, едно рамо и без ракави, плисиран дизајн, должина на глуждот, фустан со едно рамо за жени, секојдневни фустани за жени лесно можат да ги покажат вашите шармантни облини, совршен додаток во вашата гардероба. Погоден за секојдневен, клуб, коктел забава, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, патување, шопинг, роденден, улица, ноќно излегување, работа, дневно, состанување. Големина(см)ttt t. st Length : t143t Bust : t84. Мtlengh : t144t Bust : t88. Lt Length : t145t Bust : t93. XLt Length : t146t Bust : t98. Големина (инч)ttt t. st Length : t56. 30 t Bust : t33. 07 . Mt Length : t56. 69 t Bust : t34. 65 . Lt Length : t57. 09 t Bust : t36. 61 . XLt Length : t57. 48 t Bust : t38. 58 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекс. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Ракав : Без Ракави. Шема : Исечок. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Женски Фустан . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Летни Тимови : без разлика каков стил сте, овој женски фустан за забави е добар избор за вашето лето, што може совршено да ја покаже вашата личност и да ве направи полни со самодоверба. Елегантен Дизајн : исечок На Половината, едно рамо и без ракави, плисиран дизајн, должина на глуждот, фустан со едно рамо за жени, секојдневни фустани за жени лесно можат да ги покажат вашите шармантни облини, совршен додаток на вашата гардероба. Мек Материјал : елегантен женски фустан летото е изработено од 95% полиестер 5% спандекс, мека, лесна и дише ткаенина, ве одржува ладни, ви носи пријатно и одлично искуство при носење кога уживате во модата и убавината. Лесно Се Совпаѓа : фустанот без ракави за жени може да биде поврзан со очила за сонце, сламена капа, нежни додатоци, накит, сандали или високи потпетици за летен секојдневен или елегантен изглед. Многу Прилики : плисирани фустани за жени се совршени за секојдневен, клуб, коктел забава, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, патување, шопинг, роденден, улица, ноќно излегување, работа, дневно, состанување.

Повеќе детали

Избор на купувачи