Лилгиј Модни Жени Секси Секојдневен Завој Цврст Фустан За Слабеење Со Долг Лив За Плажа Хавајски
Неодамнешно

Лилгиј Модни Жени Секси Секојдневен Завој Цврст Фустан За Слабеење Со Долг Лив За Плажа Хавајски

DEN 1.67

Достапно на барање

Модни Жени Секси Повик Завој V-Вратот Солидна Слабеење Долг Лив Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : В-Врат,Долг Ракав ,Завој,Цврста,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролетен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : V-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот Од Средината на Телето : Долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.USUKEUBust Waist Sleeve Length XLX-Голем101440102cm/40.16 "90cm/35.43 " 60cm/23.62"157cm/61.81" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 102cm/40.16 "Половината : 90cm/35.43" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 157cm/61.81" Модни Жени Секси Повик Завој V-Вратот Солидна Слабеење Долг Лив Фустан за Плажа Хавајски. Материјал : Полиестер, Спандекс. Прилики : Погоден за секојдневно, работа, канцеларија, плажа, запознавање, коктели, забави, одмори на плажа, викенди, свадби, специјални прилики итн. Целата наша облека е наменета За Азиски луѓе. Ви препорачуваме да изберете големина поголема. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

Повеќе детали

Избор на купувачи