Клиренс Фустан Миархб Дами Печатени Прашка Пуловер Без Ракави Сини XL Жени
Неодамнешно

Клиренс Фустан Миархб Дами Печатени Прашка Пуловер Без Ракави Сини XL Жени

DEN 1.00

Достапно на барање

Женски Моден Секојдневен Ден На Независноста Печатен Прашка Пуловер Тенок Фустан Без Ракави Женски Модни Сумни Фустани За Сонце Долги Шпагети Прилагодлив Ремен Без Ракави Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан За Жени со Џебови1. [Материјал] ткаенината е мека, лесна и супер удобна.2. [Големина] голема големина женски дизајн, лабава и голема големина имитација памучна прашка фустан, погоден за жени голи нозе. Ја сакаме удобноста на овој висечки фустан со дигитален принт! Летото е кул и удобно.3. [Дизајн] Класичен дизајн на здолниште со суспендирање, декоративна верзија со дигитален принт без ракави, може да биде добра толеранција на фигурата, ременот за рамо може да се прилагоди по должина на волја.4. [Прилика] Секојдневен живот/семејство/забава/работа/датум/шопинг/одмор, итн. Може да се носат со хеланки, чевли може да се носат со сандали, мокасини, високи потпетици, класични и разноврсни.5. [Забелешка] инструкции За Перење : Машинско перење, се препорачува да се користи чистење на кеси за перење, не пеглајте, не избелувајте, не висат или сушете.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Големина Chart : Size Bust Waist Hip Length S90cm/35.43"86cm/33.86"100cm/39.37"148cm/58.27"M94cm/37.80"90cm/35.43"104cm/40.94"149cm/58.66"L100cm/39.37"96cm/37.80"110cm/43.31"150cm/59.06"XL106cm/41.73"102cm/40.16"116cm/45.67"151cm/59.45"XXL112cm/44.09"108cm/42.52"122cm/48.03"152cm/59.84"XXXL118cm/46.46"114cm/44.88"128cm/50.39"153cm/60.24"XXXXL124cm/48.82"120cm/47.24"134cm/52.76"154cm/60.63"XXXXXL130cm/51.18"126cm/49.61"140cm/55.12"155cm/61.02"?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. женски врв; женски врвови; женски врвови; женски врвови; блузи за жени; врвови за жени; женски врвови; блузи за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски врв; женски врв; женски врвови; женски врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски обични врвови; женски блузи; женски блузи и блузи; резервоари за жени; обични врвови за жени; женски резервоар блузи; резервоар; памучни врвови за жени; дами блузи; женски резервоари.

Повеќе детали

Избор на купувачи