Манксиву Фустан Со Кратки Ракави Жена Лето В Врат Шифон Со Кратки Ракави Удобен Ракав Со Лопатар Еднобоен Фустан Со Висок Струк Летни Фустани Женски Секојдневни Фу
Неодамнешно

Манксиву Фустан Со Кратки Ракави Жена Лето В Врат Шифон Со Кратки Ракави Удобен Ракав Со Лопатар Еднобоен Фустан Со Висок Струк

DEN 0.33

Достапно на барање

Жена Лето V Вратот Краток Ракав Шифон Удобно Лопатар Одблесокот Ракав Еднобоен Висок Струк Фустанкарактеристики : + Совет Оваа врвови е секојдневен стил, ве молиме погледнете ја табелата со големини подолу или на последната слика, изберете ја големината што обично ја носите.Прилика : овие кошули се совршен избор за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, клуб, забава, состаноци и какви било други прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зимакарактеристики : овој врв се обликува со класично тркалезно деколте, нормални кратки ракави, шифон материјал со опуштено елече што паѓа во права линија!Материјал : овие женски Врвови се Лесни,пријателски за кожата,еластични, меки и удобни.Повод : Совршен За секојдневниот живот,Семејно Собирање,Забава,Работа, Шопинг.Жена Лето В-Вратот Шифон Со Кратки Ракави Удобен Ракав Со Лопатар Еднобоен Фустан Со Висок Струк Материјал : Полиестер,Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 30x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјал : полиестер. Модел : Цврст. Стил На Облекување : В Фустан На Вратот. Фустан Со Кратки Ракави, Летни Фустани 2023 Година. Облека Сече : Макси.

Повеќе детали

Избор на купувачи