Без граници на јуниорите на јуниорите
Неодамнешно

Без граници на јуниорите на јуниорите

DEN 239.84

Достапно на барање

Измешајте, совпаѓајте и создадете изглед што е ваш без три пакувања на хеланки. Трендовски капри должина ја издолжува вашата силуета и изгледа одлично со потпетици, станови, патики и многу повеќе. Секојдневно суштинско значење што е стилски и удобно, нема да можете да добиете доволно од овие хеланки! Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремена. Подигнување : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; еластична половината. Џебови : Ништо. Карактеристики : должина на капри; мека, истегнување ткаенина.

Повеќе детали

Избор на купувачи