Псиакги панталони за жени дневна Еластична Врвка За Влечење Широки Активни Женски Половини Панталони Џогери Панталони + М
Неодамнешно

Псиакги панталони за жени дневна Еластична Врвка За Влечење Широки Активни Женски Половини Панталони Џогери Панталони + М

DEN 0.33

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 67-85см/26.38" -33.46 "Должина : 100см/39.37" Колк : 101см/39.76" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70-90см/27.56" -35.43 "Должина : 101см/39.76" Колк : 106см/41.73" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 74-95см/29.13" -37.40 "Должина : 102см/40.16" Колк : 111см/43.70" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 78-100cm/30.71" -39.37 "Должина : 103cm/40.55" Колк : 116cm/45.67 " Женски Активни Еластични Половината Врвка Широки Sweatpants Џогери Дневна Панталони карактеристики : ??Материјал : Полиестер+Памук??Карактеристики : Класичен висок струк, Врвка За Влечење, Странични џебови, Секојдневно и лабаво вклопување??Прилика : Спорт, фитнес, вежбање, работа, секојдневно носење, џогирање, качување, забава, клуб, возење велосипед и мотоцикл, патување, одмор??Нега на облека : Рачно/Машинско перење во ладна вода, не избелувајте, висат суво е најпосакувано секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите И го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност информации за производот : Пол : Женски Материјал : Тип На Памук/Полиестеритем : Домашен тип На Панталони : Тип На Прав Половината : Дебелина Со Висок струк : Стандарден Стил : Секојдневен Пакет вклучува : 1пц Женски Панталони. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони. јога панталони за жени работат панталони јога панталони за жени ленени панталони жени џогери панталони за жени широки панталони за жени панталони за мајчинство панталони за мажи панталони за џогери за мажи панталони за пешачење женски панталони панталони со висок струк каки панталони машки панталони панталони за пешачење панталони за жени панталони машки тренинг панталони за жени бели панталони за жени компресивни панталони мажи каки панталони за жени ленени панталони мажи пижами панталони црни панталони за жени бохо панталони панталони за обука панталони за дожд панталони панталони за пот панталони за панталони за панталони за панталони за панталони за панталони за панталони за панталони за панталони плус големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи